Szpikowa paczka

Zrób z nami SZPIKOWĄ PACZKĘ!

Razem z Drużyną Szpiku chcemy włączyć się do akcji przygotowywania paczek świątecznych dla podopiecznych fundacji „Dar Szpiku”.

Dla kogo zbieramy?

• Dzieci chorych na nowotwory krwi oraz ich rodzin,
  • Podopiecznych domów Samotnych Matek.

Co zbieramy?

• Wszystko, co NOWE: zabawki, gry, książki, artykuły i materiały plastyczne i papiernicze (bloki, kredki, pisaki, plastelina), kosmetyki (pasty do zębów, szampony, mydła, balsamy, kremy).
  • Jedzenie: słodycze, soki, mleko modyfikowane, herbaty, kawy i inne produkty o długim terminie przydatnoś

Chcielibyśmy, aby ci, którzy potrzebują wsparcia – chore dzieci i ich rodziny, które niejednokrotnie wymagają szczególnej opieki, oraz osoby wymagające szczególnej pomocy w przeciwdziałaniu ich wykluczeniu społecznemu – chociaż na chwilę zapomnieli o trudzie codzienności i w pełni poczuli magię i ważność tych wyjątkowych w całym roku dni.

Chcielibyśmy, by ich domy wypełnił aromat świątecznych potraw i by każdy z nich pod choinką znalazł to, o czym choć trochę marzy. I choć trudno jest nam dać im to, o czym marzą najbardziej, to chcielibyśmy wlać w ich serce nadzieję i ciepło, które są nieodłącznym elementem świąt.

Nie uda nam się to bez Twojego wsparcia!

ZBIÓRKA TRWA DO 03.12 W ŚLUZIE PRZEDSZKOLA