Grupa II- STONOGI

Dzień Pluszowego Misia.
W dniu 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. Ze względu na pandemię nie mogliśmy przynieść naszych pluszowych ulubieńców do przedszkola, ale za to w naszej sali urządziliśmy galerię Misiową. Każdy przedszkolak miał okazję opowiedzieć o swoim pluszowym przyjacielu. Dzieci poznały historię misia, zjadały misiowe przysmaki, a także uczestniczyły w misiowym torze przeszkód. Mimo, że misie w tym dniu nie mogły towarzyszyć dzieciom to i tak zabawa była udana!

Zachęcamy Państwa do odwiedzania zakładki Komunikaty dla Rodziców, gdzie publikujemy informacje odnośnie bieżących spraw Przedszkola:)

Niepodległa Polska 🤍❤️
W dniu 10 listopada zaprezentowaliśmy dzieciom z grup młodszych i pracownikom przedszkola patriotyzm i  barwy narodowe 🇲🇨 odzwierciedlając je w śpiewie i tańcu. Za nasz występ zostaliśmy nagrodzeni ogromnymi brawami.
Link do występu :

Świat liter 🔠🔡

Od początku września  grupa Stonogi dzielnie pracuje z literkami. Zaczęliśmy od układania własnych imion z pomocą wizytówki. Z każdym tygodniem, dzięki poznaniu monografii kolejnych liter w oparciu o piosenkę m. Dobrego Startu, mamy możliwość ułożyć już pierwsze wyrazy.

” Szkoła pamięta” 🪔

W ramach akcji MEN 3 listopada nasza grupa wybrała się do Dębiny by odwiedzić lokalne miejsce pamięci i poznać związaną  z nim historię.
Pod pomnikiem Ofiar Wojennych zapaliliśmy znicze.

KARTA PLANÓW STARSZAKA listopad

Język angielski PAŹDZIERNIK: Rozkład Materiału – październik

Język angielski WRZESIEŃ: Rozkład Materiału – wrzesień

6 urodzinki Jasia 🎂🍬

Jeszcze nie minął miesiąc w nowym roku szkolnym a my znowu imprezujemy 🙂  Tym razem świętowaliśmy urodzinki Jasia 🙂 Po zaśpiewaniu 100 lat i zabawach z chustą przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek.
JASIU ŻYCZYMY WSZYSCY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!

My Stonogi 🐛

„Tupu-tup..tupu-tup to stonogi chód” Dokładnie jak w naszej symbolicznej piosence my również chodzimy w równym tempie, w tym samym kierunku i dążymy do wspólnego celu 🙂 Jesteśmy zgodni,  pomocni i czujemy się w naszej grupie bardzo dobrze !!

W grupie starszaków  świętowaliśmy 6  urodziny Marcina. W imprezowy nastrój wprawiła nas skoczna muzyka, towarzystwo chusty Klanza , słodkie cukierki i kolorowe balony. Oczywiście nie zabrakło życzeń , dmuchania świeczki i pamiątkowych zdjęć 🙂

Jeszcze raz Marcinku, życzymy Tobie Wszystkiego Najlepszego 🎂🎈🍬

Zachęcamy Państwa do kontaktu z Nauczycielami grup poprzez maila: 81stonogi@gmail.com