Moduł KREATYWNOŚĆ projektu EMOCJA

Zakończyliśmy pierwszy moduł naszego projektu Emocja. Z całą pewnością musimy powiedzieć, że kreatywności nam nie brakowało. Już na początku września podczas „Dnia Kropki” wykazaliśmy się niezwykłą pomysłowością i narodziły się ukryte talenty. Podczas Dnia Przedszkolaka nasze utalentowane panie przedstawiły teatrzyk „O żółtej kredce”, a dzięki ich pomysłom mogliśmy bawić się na przystrojonym, kolorowym ogrodzie. Pani Marta nauczyła  nas migać i wspólnie zaśpiewaliśmy  „Dzień dobry”. Oprócz tego relaksowaliśmy się z książką „Uważność i spokój żabki” i wykonywaliśmy wiele kreatywnych prac z wykorzystaniem materiału przyrodniczego. Jesteśmy gotowi by lecieć do następnej krainy … Czekajcie na nas, bo za chwilę zaczynamy nową przygodę w świecie wyobraźni.

                                                                                                                         koordynator projektu : Patrycja Królikowska