Uwaga, komunikat dotyczący dowozu dzieci zamieszkałych w Poznaniu i posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Do 31 marca 2024 r. rodzice chcący kontynuować transport zbiorowy w roku szkolnym 2024/2025 muszą złożyć nowy wniosek.
W przypadku ubiegania się o dowóz po raz pierwszy, do wniosku należy dołączyć kserokopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego (lub jeśli orzeczenie uległo zmianie).
Wniosek można złożyć w następujący sposób:
- wysyłając dokumenty Pocztą Polską na adres wydziały oświaty: ul. Libelta 16/20, Poznań
- zostawiając dokumenty w biurze podawczym w urzędzie przy ul. Libelta, w kopercie zaadresowanej „Wydział 0światy”
- poprzez elektroniczną skrzynkę ePUAP na adres: Urząd Miasta Poznania, Plac Kolegiacki 17
Potrzebne dokumenty są dostępne na stronie: link
Ponownie funkcjonuje numer telefonu 61 830 13 61
Informujemy, że pod tym numerem odbywają się dyżury telefoniczne nauczycieli oraz udzielane są informacje o dzieciach.
Prosimy o wpłaty na niżej podane konto
18 1090 2590 0000 0001 5161 0576 do 15 lutego 2024r.
tytuł przelewu: „P81 Imię i Nazwisko DZIECKA”
W razie potrzeby jest możliwość rozbicia składki na mniejsze raty. W razie takiej konieczności prosimy o złożenie pisemnej deklaracji w sekretariacie przedszkola.
Pozdrawiam,
Skarbnik Rady Rodziców
Marta Stachowiak
W zakładce ważne dokumenty, znajdą Państwo wniosek i procedure ws. wydania informacji o dziecku przez Przedszkole nr 81.
Dyżury telefoniczne nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024 Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 61 830 13 61 W sprawach nagłych: 61 832 02 32 |
|
Imię i nazwisko: |
Dyżur: |
Weronika Rasz, gr. I |
wtorek 10:30 – 11:30 |
Anna Moder, gr. I |
czwartek 10:00 – 11:00 |
Dorota Durczak, gr. II |
wtorek 11:00 – 12:00 |
Sonia Nikodem, gr. II |
czwartek 8:00 – 9:00 |
Patrycja Królikowska, gr. II |
poniedziałek 8:00 – 9:00 |
Katarzyna Niklaus, gr. III |
poniedziałek 10:30 – 11:30 |
Natalia Komisarek, gr. III |
środa 11:00 – 12:00 |
Sonia Gawrońska-Zimmer, gr. IV |
środa 13:00 – 14:00 |
Klaudia Świątek, gr. IV |
poniedziałek 10:00 – 10:30 środa 11:30 – 12:00 |
Magdalena Gryniewicz, gr. IV |
czwartek 13:30 – 14:00 piątek 12:00 – 12:30 |
Hanna Westfalewska-Stróżyk specjalista – rehabilitacja |
piątek 8:00 – 9:00 |
Hanna Magdziarz-Oses specjalista – pedagog specjalny |
środa 11:15 – 12:15 |
Angelika Ostrowska-Stroiwąs specjalista – logopeda |
poniedziałek, środa 15:00 – 15:30 |
Anna Jelińska specjalista – psycholog |
czwartek 15:00 – 16:00 |