Strona główna


W przypadku pytań lub chęci rozmowy, jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie w godzinach wyznaczonych dyżurów, a także zachęcamy do kontaktu mailowego poprzez maile poszczególnych grup:

gr. I (maluchy): 81pszczolki@gmail.com
gr. II (starszaki): 81stonogi@gmail.com
gr. III (żuczki): 81zuczki@gmail.com
gr. IV (biedronki): 81biedronki@gmail.com


Dyżury telefoniczne nauczycieli w roku 2021/2022.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 61-8301361

Grupa I Weronika Rasz Środa 10.00-11.00
Joanna Czajka Środa 9.00-10.00
Grupa II Dorota Durczak Poniedziałek 11.30-12.30
Patrycja Królikowska Czwartek 12.00-13.00
Grupa III Marta Jagła Wtorek 9.30-10.30
Sonia Zimmer- Gawrońska Wtorek 10.30-11.30
Klaudia Świątek Wtorek 12.00-12.30, środa 12.00-12.30
Grupa IV Sonia Nikodem Środa 13.00-14.00
Katarzyna Niklaus Wtorek 11.00-12.00
Specjaliści Hanna Westfalewska-Stróżyk Piątek 8.00-9.00
Hanka Magdziarz-Oses Wtorek 8.15-9.15
Klaudia Błaszkiewicz Czwartek 13.00-14.00

Przedszkole nr 81 im. Skrzata Borodzieja w Poznaniu jest przedszkolem państwowym, które prowadzi bezpłatne nauczanie i wychowanie w zakresie zagadnień z podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Przedszkole prowadzi dwa oddziały integracyjne dla dzieci z dysfunkcjami ruchu, wzroku lub niepełnosprawnymi intelektualnie.

Dwie pozostałe grupy to dzieci z oddziałów specjalnych o umiarkowanych lub znacznych zaburzeniach rozwoju psychoruchowego.

Budynek Przedszkola wyposażony jest w salę rehabilitacyjną z odpowiednim sprzętem dostosowanym do indywidualnych potrzeb dzieci. Posiada również gabinet logopedyczny oraz salkę do indywidualnych zajęć terapeutycznych. Dzieci mogą korzystać z przestronnego, odpowiednio wyposażonego ogródka przedszkolnego.

Jako przedszkole należymy do Ogólnopolskiego Programu „Optymistyczne Przedszkole”

Aktualności

Zajęcia grupa starszaków

Drodzy rodzice już w najbliższy piątek ( 14 stycznia) w godzinach porannych grupa starszaków będzie realizowała projekt „Teatr lalek z niepełnosprawnością intelektualną oraz ruchową”, który jest dofinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (NOWE FIO). Dzięki dofinansowaniu zajęcia realizowane są dla dzieci bezpłatnie. Etiuda jest realizowana przez 2 lalkarzy – aktorów z przygotowaniem i doświadczeniem pedagogicznym. Są …

.

Realizujemy: