Strona główna


Dyżury telefoniczne nauczycieli w roku 2021/2022.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 61-8301361

Grupa I Weronika Rasz Środa 10.00-11.00
Joanna Czajka Środa 9.00-10.00
Grupa II Dorota Durczak Poniedziałek 11.30-12.30
Patrycja Królikowska Czwartek 12.00-13.00
Grupa III Marta Jagła Wtorek 9.30-10.30
Sonia Zimmer- Gawrońska Wtorek 10.30-11.30
Klaudia Świątek Wtorek 12.00-12.30, środa 12.00-12.30
Grupa IV Sonia Nikodem Środa 13.00-14.00
Katarzyna Niklaus Wtorek 11.00-12.00
Specjaliści Hanna Westfalewska-Stróżyk Piątek 8.00-9.00
Hanka Magdziarz-Oses Wtorek 8.15-9.15
Klaudia Błaszkiewicz Czwartek 13.00-14.00

Przedszkole nr 81 im. Skrzata Borodzieja w Poznaniu jest przedszkolem państwowym, które prowadzi bezpłatne nauczanie i wychowanie w zakresie zagadnień z podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Przedszkole prowadzi dwa oddziały integracyjne dla dzieci z dysfunkcjami ruchu, wzroku lub niepełnosprawnymi intelektualnie.

Dwie pozostałe grupy to dzieci z oddziałów specjalnych o umiarkowanych lub znacznych zaburzeniach rozwoju psychoruchowego.

Budynek Przedszkola wyposażony jest w salę rehabilitacyjną z odpowiednim sprzętem dostosowanym do indywidualnych potrzeb dzieci. Posiada również gabinet logopedyczny oraz salkę do indywidualnych zajęć terapeutycznych. Dzieci mogą korzystać z przestronnego, odpowiednio wyposażonego ogródka przedszkolnego.

Jako przedszkole należymy do Ogólnopolskiego Programu „Optymistyczne Przedszkole”

Aktualności

Jesienny Festyn u Skrzata Borodzieja

W przepięknych barwach polskiej jesieni odbył się festyn w naszym przedszkolnym ogrodzie. Festyn rozpoczęła pani Dyrektor, zapraszając wszystkich rodziców do wspólnego obejrzenia nagrania z uroczystości która odbyła się 15 października. Film z pasowania został nagrodzony gromkimi brawami. U niejednego rodzica pojawiły się łzy szczęścia i wzruszenia. Na twarzach dzieci widać było dumę i radość z …

Pasowanie na Przedszkolaka

Witamy serdecznie w Przedszkolu Skrzata Borodzieja!!! 15 października był wyjątkowym dniem dla całej naszej małej społeczności. W tym dniu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. To pierwsza taka ważna uroczystość dla 14 dzieci, które od tego dnia stały się oficjalnie przedszkolakami. Z tej okazji nasi artyści zaprezentowali przygotowane tańce, piosenki i wierszyki. Po części artystycznej pani …

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękujemy za pamięć, życzenia, prezenty i pyszne słodkości, które umiliły nam ten wyjątkowy Dzień 🙂 Pracownicy Przedszkola.

.

Realizujemy: