ProArt FOTO

Firma fotograficzna ProArt Foto, z którą nasze przedszkole współpracuje od lat przygotowała dla Państwa bezpieczną ofertę fotograficzną. Jest to możliwość zamówienia podanych poniżej produktów z wykonanych przez rodziców własnych zdjęć.  Zdecydowany rodzic wysyła zdjęcie lub zdjęcia na podany adres mailowy do firmy, a proart przesyła gotowy produkt do przedszkola w osobnej paczce. Informacje o płatności i terminie odbioru zostanie przekazana państwu w osobnej wiadomości. Odliczone pieniążki prosimy o przygotowanie w kopercie po otrzymaniu należności dostaną państwo swoje zamówienie.
Serdecznie polecamy tę formę,  gdyż produkty te to bardzo fajny pomysł na prezent świąteczny czy też upominek z okazji Dnia Babci i Dziadka 🙂