Festiwal Sztuka Szuka Malucha

W tym roku festiwal odbywa się na żywo oraz online. Zespół festiwalowy przygotował równie muzyczną nowość:

” POTUPAJKI i DOPODUSZKI to utwory na różne nastroje dla najnajmłodszych i bliskich im dorosłych. Znalazły się wśród nich zarówno piosenki, przy których będzie można się wyskakać, jak i takie, których dźwięki wyciszą i umilą zasypianie.

Do projektu zaprosiliśmy dwoje wspaniałych autorów – Malinę Prześlugę i Konrada Dworakowskiego, których piękne, błyskotliwe oraz nietuzinkowe teksty, ucieszą ucho małych i dużych. Muzykę stworzył wybitny kompozytor teatralny – Piotr Klimek – autor niezliczonej ilości muzyki, głównie tworzonej do spektakli dla młodych odbiorców.

Zbiór Potupajek, to kompozycje do tańczenia, skakania i dzikich harców, dynamizujące zabawę lub pomagające w zbudowaniu pogodnego nastroju przy przebudzeniu, natomiast Dopoduszki to obok kołysanek, piosenki wyciszające – uspokajające i tonizujące. Wierzymy, że wprowadzanie stworzonego przez nas zbioru utworów do audiosfery Waszego domu, będzie stanowić nieocenioną pomoc w umiejętnym działaniu z emocjami najmłodszych oraz kreowaniu poczucia komfortu i harmonii”.

Utwory muzyczne do odsłuchania na stronie facebook 🙂
https://www.facebook.com/SztukaSzukaMalucha/