Konkurs recytatorski

Dnia 26 marca w naszym Przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski pt.: „Miłość niejedno ma imię”, w którym wzięło udział 5 małych uczestników. Głównymi celami konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej o tematyce przyjaźni i miłości oraz rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym. W przerwie zaplanowanej na obrady jury, dzieci i rodzice mieli okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu wolontariuszy „Dreamseed” na temat przyjaźni sowy i zająca. Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu. Spotkanie dostarczyło wszystkim obecnym osobom wielu wrażeń i przeżyć, a przede wszystkim był to czas spędzony razem w bardzo miłej atmosferze.

link do zdjęć