Zakończenie roku szkolnego + festyn rodzinny

W dniu 18 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019.
Pierwsza część uroczystości była pełna powagi i skupienia, ponieważ rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu przedszkolnego, po czym nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom przedszkola, jak również dzieciom, które uczestniczyły w różnych konkursach, czy też projektach przedszkolnych zdobywając przy tym wiedzę i rozwijając swoje  zainteresowania. Dyplomy otrzymali także rodzice za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola.
W części artystycznej, dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Dzieci, które kończą  edukację przedszkolną, pożegnały się ze swoimi kolegami i koleżankami, którzy jeszcze zostają w przedszkolu śpiewając wspólnie piosenkę pt.,,Przedszkola czas już minął”.
Na koniec wszystkie dzieci zaprezentowały piosenkę dla swoich rodziców, po czym udały się na Festyn Rodzinny korzystając z przeróżnych ciekawych atrakcji, przygotowanych przez Panie z grupy MOZAIKA 😊

Dziękując za cały rok przedszkolny, pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku i wspaniałych przygód.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

link do zdjęć