Wycieczka grupy integracyjne- NENUFAR

W piątkowy poranek grupy integracyjne wybrały się na wycieczkę do parku rekreacji Nenufar Club- Wyspy Piratów. Było to niezwykłe przeżycie przepełnione wieloma atrakcjami. Przygoda rozpoczęła się od sensorycznych doświadczeń, gdzie musieliśmy zmierzyć się z siłą grawitacji w obrotowym domku oraz przejść przez „czarną dziurę”. Zdobywając tę umiejętność pani Pirat zaprosiła nas na rejs tratwą, gdzie ubrani w kapoki próbowaliśmy sił w wiosłowaniu, płynęliśmy przez bramę strachu, ujrzeliśmy świat dinozaurów, budowle świata jak i domki z dziecięcych bajek.
Po dotarciu na „suchy ląd”, odkryliśmy poszukiwany skarb i prezenty od piratów.
Był również czas, by oddać się dziecięcym harcom na placu zabaw. Dzieci  zjeżdżały na pontonach i  skakały na ogromnej dmuchanej platformie.
Zmęczeni ale pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola 🚍
 
Zapraszamy do fotorelacji !!!📸