Wioska Norweska

We wtorek 27 listopada grupa „Pszczółki” i „Stonogi” wybrały się na niesamowitą wyprawę-odwiedziły ,,WIOSKĘ NORWESKĄ”- krainę Arendel – stylizowaną na najprawdziwszą miejscowość norweską. Dzieci poznały zwierzęcych mieszkańców wioski – konie fiordzkie, kuce szetlandzkie, a także renifery. To jednak nie wszystko! Przedszkolaki wzięły udział również w warsztatach plastycznych, zabawach z animatorkami, a także w spotkaniu z niezwykłym gościem…MIKOŁAJEM, który przybył wraz z Panią Mikołajową. Świąteczna para porozmawiała z dziećmi, opowiedziała o swoich przygotowaniach do Świąt oraz o wymarzonych prezentach przedszkolaków. Trzeba przyznać, że był to długi, lecz pełen atrakcji dzień, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci!

link do zdjęć