Wigilia przedszkolna

Dnia 20 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Od samego rana przygotowane były atrakcje dla dzieci- przyjechała Pani Bajanka, która poprowadziła zabawy oraz opowiedziała historię Pana Kuleczki i Kici Koci. Dzieci bawiły się wyśmienicie i zdecydowanie pokochały bohaterów książek 🙂
Następnie spotkaliśmy się na sali gimnastycznej żeby wysłuchać życzeń od Pani dyrektor, później był czas jedzenia- smaczne wigilijne potrawy, przygotowane przez Panie Kucharki trafiły na przystrojony stół, abyśmy wspólnie mogli skosztować pyszności.
Na sam koniec, po jedzeniu odwiedził nas Gość na którego czekaliśmy od rana- Gwiazdor, który obdarował nas wszystkich ślicznymi prezentami 🙂

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT 🙂

link do zdjęć