ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ,,KOLORY JESIENI”

UWAGA!
Z przyjemnościowa informujemy, że konkurs fotograficzny ,,Kolory Jesieni” został rozstrzygnięty. Do organizatora konkursu wpłynęło 11 fotografii. Oceniając prace, brano pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, kreatywność oraz zgodność z tematem konkursu. Po pełnych emocji obradach, w których Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić fotografie, stwierdzono, że każde z dostarczonych zdjęć jest naprawdę wyjątkowe.
Po naradzie, Jury wybrało jednak 3 najciekawsze prace, które oczywiście zostaną nagrodzone, natomiast pozostali uczestnicy również otrzymają nagrody pocieszenia i dyplomy 🙂
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za dostarczenie przepięknych fotografii jesiennych, a wygranym GRATULUJEMY i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!