Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 9 października w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Warto podkreślić, iż była to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Uroczystość ta była ogromnym przeżyciem dla najmłodszych, lecz mimo to trzymały się bardzo dzielnie. Wraz z koleżankami, kolegami ze starszej grupy recytowały nie tylko wierszyki, ale również śpiewały piosenki otrzymując od zaproszonych gości gromkie brawa. Najważniejszym momentem tego wydarzenia była przysięga. Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego liścia” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”, a Skrzat Borodziej wręczył dyplomy. Uwieńczeniem uroczystości był festyn w ogrodzie przedszkolnym, podczas którego dzieci wraz z rodzicami mogły skorzystać z wielu atrakcji, skosztować przysmaków ,,Leśnej Kawiarenki” i przede wszystkim spędzić wspólnie czas 🙂