Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 27 października był wyjątkowy, szczególnie dla tych dzieci, które we wrześniu zaczęły swoją przygodę z przedszkolem. 

Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Na widowni zasiedli podekscytowani i dumni Rodzice. Grupa „Stonogi” przywitała nasze maluchy wierszykami oraz piosenką. Nasze Pszczółki, jak na prawdziwych przedszkolaków przystało, także zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Wszystko odbywało się wśród jesiennych dekoracji.  
Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom, medal oraz mały słodki upominek. Po części artystycznej, wszyscy spotkali się przy herbacie i marchewkowo-jabłkowym cieście.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom a naszym dzieciom życzymy wspaniałych chwil w przedszkolu.