Mozaika

W poniedziałkowy poranek w ogrodzie przedszkolnym odbył się koncert grupy artystycznej MOZAIKA: „O muzyce między drzewami”.

Dzieci z niecierpliwością czekały na spotkanie na żywo 🙂 Artyści wprowadzili nas w piękną muzyczną opowieść…

„Zapraszamy dzieci do wspólnej podróży po lesie, który okaże się wiernym słuchaczem naszego bohatera, Jantoszka. Tak, słuchaczem, gdyż Jantoszek lubił grywać w lesie i dla lasu, a pewnego dnia las postanowił mu się odwdzięczyć i oddźwięczyć… Jak ta przyjaźń się rozwinęła? I jak to się stało, że Jantoszek opuścił las z instrumentami tak licznymi, że mógł założyć kapelę? Zapraszamy do wspólnego zanurzenia się w muzykę tradycyjną, która będzie prowadzić nas leśnymi, zielonymi ścieżkami…”.

Po więcej zdjęć zapraszamy do GALERII.