Jasełka pt. „Jasełka, jasełka zielona jodełka”

14 grudnia do naszego przedszkola zaprosiliśmy Rodziców na przedstawienie pt.: „Jasełka, jasełka zielona jodełka”. Najważniejszym elementem tego wydarzenia było to, że od samego początku dzieci brały czynny udział w organizowaniu tego przedstawienia, poprzez wymyślanie scenariusza, dobieranie sobie ról, aż do efektu końcowego, którego byliście Państwo świadkami w piątek.
Pani Monika wraz z Panią Weroniką napisały teksty do całości oraz stworzyły dekoracje, które uświetniły cały występ. Dzieci miały piękne stroje przygotowane przez rodziców co dodało realności do spektaklu.
Wszystkim występującym dzieciom serdecznie gratulujemy, a osobom które włożyły swój wkład w efekt końcowy bardzo dziękujemy!
Dziękujemy również widowni, która tak licznie przybyła, by oglądać swoje pociechy 🙂

link do zdjęć