II Turniej Bocci

Wczoraj (16.05) w naszym Przedszkolu odbył się II Turniej Bocci.

Boccia to dyscyplina paraolimpijska, ze względu na charakter naszej placówki, sport dobrze nam znany 🙂 W tym roku postanowiliśmy zaprosić dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 41 do wspólnej zabawy 🙂

Na początku się przywitaliśmy i powiedzieliśmy sobie parę zdań na temat Bocci. Następnie po podziale na grupy dzieci ruszyły do sześciu konkurencji rozmieszczonych w ogrodzie, które były przygotowaniem do właściwego turnieju. 
Sam turniej odbywał się w sali gimnastycznej, dzieci dowiedziały się jakie są zasady gry i w dużym skupieniu wykonywali „rzuty”. 
Zabawa była bardzo udana, na końcu oba przedszkola otrzymały puchary, a każdy uczestnik wyszedł z imiennym dyplomem 🙂

To był II turniej i mamy w planach kontynuowanie tych rozgrywek 🙂

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.