Happy Kindergarten

22 marca 2022r. w naszym przedszkolu miała miejsce niezwykła uroczystość, w której uczestniczyły przedszkolaki Skrzata Borodzieja oraz zaproszeni goście. Podczas wiosennego festynu „Paleta Barw” powitaliśmy wiosnę, zostały zaprezentowane prace plastyczne z „kwiatowego konkursu” oraz nastąpiła  inauguracja Międzynarodowego Programu Happy Kindergarten.
Program „Happy Kindergarten” to program, którego celem jest podnoszenie kompetencji i rozwijanie własnych zasobów dyrektorów i nauczycieli, na rzecz szczęśliwej edukacji wychowania przedszkolnego dzieci i ich rodziców.
Pierwsza część uroczystości rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor. Następnie wszystkie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne podczas wspólnego występu. Druga część odbyła się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie nastąpiło uroczyste odsłonięcie tablicy z logo programu oraz zawieszenie flagi. Był również czas na wspólne zabawy z kolorową chustą animacyjną oraz bańkami mydlanymi 🙂
Na pamiątkę tego wydarzenie w ogrodzie przedszkolnym zostały posadzone krzaczki porzeczek.

Zapraszamy go obejrzenia galerii.