Festyn Rodzinny

W dniu 30.05.2023 w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny pt. „W świecie bajek”. Na samym początku na dzieci czekała niesamowita niespodzianka- występ rodziców, którzy przenieśli  nas do Akademii Pana Kleksa. Dzieci były przeszczęśliwe  widząc na scenie poprzebieranych rodziców, nie szczędzili także oklasków 🙂

Następnie dzieci zaprezentowały swoje występy i wręczyły prezenty Rodzicom z okazji ich święta. Później w ogrodzie czekały na Rodziny stacje zadaniowe, które związane były z konkretnymi bajkami, np. Złota Rybka- łowienie rybek wędką, Kraina Lodu- rozbijanie bryły lodu w której znajdował się kryształ czy zatrute jabłko- zjedzenie zawieszonego na sznurku jabłka. Dodatkowo dzieci mogły wykonać sobie tatuaż, kolorować kredą, czy tańczyć w rytm muzyki. Nie zawiodła także przedszkolna kawiarenka, w której można było się posilić toskańską zupą, borodziejowym burgerem, owocami czy pysznymi słodkimi wypiekami.

Na samym końcu imprezy odbyło się losowanie nagród, powiązanych oczywiście z bajkami, np. ziarenka grochu, pierniczki Jasia i Małgosi czy jabłuszko od Królewny Śnieżki.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc Rodzicom, serdecznie DZIĘKUJEMY 🙂

Galeria ZDJĘĆ.