Elektroniczna rekrutacja!

Szanowni Rodzice!

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wstrzymuje się do odwołania możliwość osobistego załatwiania spraw w naszym przedszkolu. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wypełnione elektronicznie wysyłać można za pomocą poczty elektronicznej (skan podpisanych dokumentów) lub poczty tradycyjnej. Oryginały zaś będzie można donieść w terminie późniejszym. Terminy rekrutacji jednak pozostają bez zmian.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt przez pocztę elektroniczną lub pod nr telefonu: 61 832 02 32 w godz. 8:30-16:30. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, dlatego prosimy o śledzenie bieżących komunikatów zarówno ze strony Ministerstwa, jak i władz naszego miasta na specjalnej stronie:

poznan.pl/koronawirus

ZOSTAŃ W DOMU!

Propozycje zabaw i zajęć dla dzieci dostępne są w zakładkach grupowych.