Choinka i jej wigilijne kreacje

14 grudnia w naszym przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie – Świąteczne spotkanie z rodzicami. Głównym punktem uroczystości było przedstawienie grupy artystycznej MOZAIKA pt: „Choinka i jej wigilijne kreacje”.
„Choineczko miła, skądże ty przybyła? Z lasku zielonego, z borku szumiącego… A skąd przybyły choinkowe ozdoby? Pytanie to zaprasza nas do wyjątkowej podróży szlakiem zwyczajów i symboli ukrytych w najróżniejszych polskich ozdobach choinkowych. Bombki i łańcuchy… jabłka i cukierki… anioły i serca… Każda ozdoba ma swoją historię, swoje znaczenie, a często i swoje miejsce na bożonarodzeniowym drzewku.”
W programie był również słodki poczęstunek pachnący korzennymi przyprawami. Pokaz świątecznej mody oraz wspólne dekorowanie choinki ozdobami przygotowanym przez dzieci i rodziców.
Wszystkim dziękujemy za obecność oraz wspólnie spędzony czas 🙂

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii przedszkola 📷