Biblioteka dla Rodziców

Z inicjatywy mamy Antosia z grupy „Biedronek” zostanie uruchomiona w naszym przedszkolu Biblioteka Rodzica. Znajdą się w niej książki poruszające tematykę niepełnosprawności, pisane – między innymi przez rodziców dzieci z niepełnosprawnościami i dorosłe osoby niepełnosprawne – na bazie własnych doświadczeń.

Na dalszym etapie działania Biblioteki planujemy włączyć w jej zbiory inne kolejne pozycje, dotyczące wychowania i rozwoju dziecka.

Listę książek i krótkie informacje o każdej z pozycji mogąPaństwo znaleźć w zakładce Dla Rodziców-> Biblioteka Rodzica.

Książki z Biblioteki będzie można wypożyczyć. W tym celu należy wysłać maila na adres nauczyciele@gmail.com wpisując w temacie wiadomości Biblioteka Rodzica, a w jej treści podając tytuł i autora książki, którą chce się zamówić.

Książki znajdujące się w zbiorach Biblioteki Rodzica są własnością rodziców i nauczycieli naszego przedszkola, dlatego prosimy o szanowanie wypożyczonych książek.