DYŻUR WAKACYJNY
Drodzy Rodzice!
Informujemy, że nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny w miesiącu LIPCU 2023r.
Wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny składamy w terminie od 30 maja do 02 czerwca 2023r.

Do pobrania:
terminy zapisow na przerwe wakacyjna
zasady_zapisow_na_przerwe_wakacyjna_2023

W miesiącu sierpniu nasze przedszkole jest zamknięte a dyżur pełni Przedszkole 65 „Wiolinek”.

Przedszkole nr 81 im. Skrzata Borodzieja w Poznaniu jest przedszkolem państwowym, które prowadzi bezpłatne nauczanie i wychowanie w zakresie zagadnień z podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Przedszkole prowadzi dwa oddziały integracyjne dla dzieci z dysfunkcjami ruchu, wzroku lub niepełnosprawnymi intelektualnie.

Dwie pozostałe grupy to dzieci z oddziałów specjalnych o umiarkowanych lub znacznych zaburzeniach rozwoju psychoruchowego.

Budynek Przedszkola wyposażony jest w salę rehabilitacyjną z odpowiednim sprzętem dostosowanym do indywidualnych potrzeb dzieci. Posiada również gabinet logopedyczny oraz salkę do indywidualnych zajęć terapeutycznych. Dzieci mogą korzystać z przestronnego, odpowiednio wyposażonego ogródka przedszkolnego.

Jako przedszkole należymy do Ogólnopolskiego Programu „Happy Kindergarden”.