Biblioteka dla Rodziców

Z inicjatywy mamy Antosia z grupy „Biedronek” zostanie uruchomiona w naszym przedszkolu Biblioteka Rodzica. Znajdą się w niej książki poruszające tematykę niepełnosprawności, pisane – między innymi przez rodziców dzieci z niepełnosprawnościami i dorosłe osoby niepełnosprawne – na bazie własnych doświadczeń.

Na dalszym etapie działania Biblioteki planujemy włączyć w jej zbiory inne kolejne pozycje, dotyczące wychowania i rozwoju dziecka.

Listę książek i krótkie informacje o każdej z pozycji mogąPaństwo znaleźć w zakładce Dla Rodziców-> Biblioteka Rodzica.

Książki z Biblioteki będzie można wypożyczyć. W tym celu należy wysłać maila na adres nauczyciele@gmail.com wpisując w temacie wiadomości Biblioteka Rodzica, a w jej treści podając tytuł i autora książki, którą chce się zamówić.

Książki znajdujące się w zbiorach Biblioteki Rodzica są własnością rodziców i nauczycieli naszego przedszkola, dlatego prosimy o szanowanie wypożyczonych książek.

Koncert Charytatywny

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z Koncertu Noworocznego przy współudziale dębieckich przedszkoli. Jak co roku, organizatorem Noworocznego Koncertu Charytatywnego jest Przedszkole Nr 188 ,,Dębowe Ludki” w Poznaniu. Z wiadomych względów, w tym roku przyjął on nieco inną formę- zdalną- w formie nagrania filmiku, lecz cel pozostaje niezmienny- niesienie pomocy innym. W tym roku naszą pomoc kierujemy dla Jemenu, gdzie trwa największy kryzys humanitarny XXI wieku.
Na końcu filmiku została umieszczona informacja wraz z numerem konta, na który można wpłacać drobne kwoty.
Pamiętajmy, każda, nawet najmniejsza wpłata, może ocalić życie dziecka.