Mozaika- choinka

Podczas świątecznego tygodnia odwiedziła nas również MOZAIKA z pięknym koncertem pt: Choinka i jej świąteczne kreacje. W oparciu o specjalnie przygotowane rekwizyty dzieci poznały tradycje związane z jednym z najbardziej powszechnych polskich zwyczajów – ubierania choinki. Nie zabrakło również pięknej nastrojowej muzyki zagranej na tradycyjnych instrumentach.

Świąteczne życzenia

Magicznych Świąt Bożego Narodzenia,

ciepła i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole

oraz wielu sukcesów w nowym 2020 roku 🙂

Życzą Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola nr 81 im. Skrzata Borodzieja w Poznaniu.

Znalezione obrazy dla zapytania choinka

Paka dla psiaka

Niedawno zakończyliśmy ZBIÓRKĘ KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA przy ulicy Bukowskiej w Poznaniu.
Serdecznie dziękujemy naszym przedszkolakom i ich rodzicom za aktywne włączenie się do akcji! 🐶🐕🐶

Osada traperska

W środę 11 grudnia, grupy integracyjne wybrały się na wycieczkę do Osady Traperskiej w Bolechówku.
Podczas wycieczki zwiedziliśmy traperską wioskę, spotkaliśmy się ze zwierzętami, karmiliśmy konie, strusie i kozy 🙂 Odwiedziliśmy także rodzinę psów haskich oraz uczestniczyliśmy w zabawach ruchowych. Dodatkową atrakcją był czas spędzony przy prawdziwym ognisku oraz zjedzenie kiełbasek 🙂

Wycieczka była bardzo udana i co najważniejsze dzieci zadowolone 😉

link do zdjęć