Podziękowania

Dyrektor i Grono Pedagogiczne składa serdeczne podziękowania firmie TARCZYŃSKI, NOWACZYK oraz GRZEŚKOWIAK za hojność, życzliwość i pomoc w zorganizowaniu Festynu Rodzinnego na terenie naszego Przedszkola.

Tarczyński

Nowaczyk

Grześkowiak

Zakończenie roku szkolnego + festyn rodzinny

W dniu 18 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019.
Pierwsza część uroczystości była pełna powagi i skupienia, ponieważ rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu przedszkolnego, po czym nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom przedszkola, jak również dzieciom, które uczestniczyły w różnych konkursach, czy też projektach przedszkolnych zdobywając przy tym wiedzę i rozwijając swoje  zainteresowania. Dyplomy otrzymali także rodzice za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola.
W części artystycznej, dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Dzieci, które kończą  edukację przedszkolną, pożegnały się ze swoimi kolegami i koleżankami, którzy jeszcze zostają w przedszkolu śpiewając wspólnie piosenkę pt.,,Przedszkola czas już minął”.
Na koniec wszystkie dzieci zaprezentowały piosenkę dla swoich rodziców, po czym udały się na Festyn Rodzinny korzystając z przeróżnych ciekawych atrakcji, przygotowanych przez Panie z grupy MOZAIKA 😊

Dziękując za cały rok przedszkolny, pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku i wspaniałych przygód.

Do zobaczenia we wrześniu!

link do zdjęć

Olimpiada sportowa

Dnia 5 czerwca nasze Przedszkolaki uczestniczyły w olimpiadzie sportowej organizowanej przez Przedszkole nr 22.
Konkurencji było sporo, między innymi rzucanie, zabawy równoważne, skakanie na piłce, czy trafienie piłki do bramki. Podczas zawodów byliśmy podzieleni na mniejsze grupy co sprzyjało większej integracji między przedszkolakami 🙂

Na koniec odbyło się wręczenie pucharów dla każdego z Przedszkoli, a każdy z uczestników otrzymał dużą, plażową piłkę. Tradycyjnie już, nie obyło się bez pysznego, orzeźwiającego poczęstunku, jakim był arbuz 🙂

Przedszkolakom z Przedszkola nr 22, dziękujemy za cudowną zabawę i zapraszamy za rok do naszego ogródka 🙂

Turniej piłkarski

4.06 w naszym zaprzyjaźnionym Przedszkolu nr 22 odbył się turniej piłkarski. W turnieju jako zawodnicy brali udział chłopcy z grupy starszaków, natomiast dziewczynki z tej grupy były wiernymi kibickami 🙂

Wszyscy w żółtych koszulkach reprezentowali się wyśmienicie, dziewczyny z pomponami i gwizdkami, głośno dopingowały „Chłopców Borodzieja”.

Turniej zakończyliśmy na drugim miejscu, co jest wielkim sukcesem. Jednak najważniejsza była dla nas dobra zabawa i wspólnie spędzony czas 🙂

Wszystkim drużynowym gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą rywalizację.