Paleontolog

Dnia 6.11 do grupy maluchów, a 13.11 do starszaków przyszedł Pan Kamil, który z zawodu jest paleontologiem.

Opowiadał nam bardzo ciekawe rzeczy o tych dużych zwierzętach, pokazywał także zdjęcia, a najbardziej ciekawe było chyba oglądanie prawdziwych skamieniałości, które zostały wykopane jako pozostałości po zmarłych dinozaurach.

Pod koniec zajęć każdy z nas narysował swojego ulubionego dinozaura, a Pan Kamil rozdał nam cudowne prezenty- figurki małych drapieżników.

Święto Niepodległości

Dnia 8.11.2019 wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami spotkały się w jednej sali, by wspólnie odśpiewać hymn Polski.

Chwila była bardzo uroczysta, wszyscy stali na baczność i przy dźwiękach pianina odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego.

Bardzo dziękujemy Mamie Marianki za przybycie.

Konkurs- Super Przedszkole 2019

Uprzejmie informujemy, iż nasze Przedszkole bierze udział w konkursie na SUPER PRZEDSZKOLE 2019!

Z tego względu serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie 🙂

Termin wypełniania ankiety mija 14.11.2019r.

regulamin konkursu

Mozaika- historie pisane tańcem

24 października 2019r. odwiedziła nasze przedszkole Mozaika z przedstawieniem pt: Bieli i czerni taneczne układanki czyli historie pisane tańcem.
Biel i czerń spotkały się podczas historii opowiedzianych językiem tańca i wyobraźni. Podczas nastrojowej muzyki dzieci mogły przenieść się w świat kontrastowych kolorów. Pięknie dziękujemy za wspaniały występ.

link do zdjęć